Investor

Vhodné pro investory

Chci investovat do Startup projektu

Propojení s kvalifikovanými startupy

Zázemí silných partnerů

Managing a controlling zainvestovaného startupu

Není Vaší povinností rozumět veškerým rychle rostoucím odvětvím! My Vám představíme pouze projekty s vysokou pravděpodobností úspěchu, jež prošly odborným dvoukolovým zhodnocením a postaráme se o kontrolu a řízení celého projektu.

Minimalizujeme riziko investice díky právní analýze – finanční analýze – marketingové analýze – personální analýze – obchodní analýze – a samozřejmě reálnému průzkumu trhu.

Garanti těchto oblastí jsou na příklad největší advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS či světová jednička na průzkum trhu IPSOS.

A jak to celé funguje? Startup, který se uchází o získání statusu „STARTUP KVALIFIKOVANÝ K INVESTICI“, což získá maximálně 15 projektů ročně, je důkladně prozkoumán našimi externími partnery. Tito garanti v celém systému hrají důležitou roli a proto jsme vybírali vždy jedničku na českém nebo přímo světovém trhu!

Co pro to můžete udělat

Jak se stát investorem do startupu?

Naše startupy jsou vhodné k současnému zainvestování. Naopak investorem se může stát téměř každý. Zajímat nás bude zejména v jaké oblasti se pohybujete, kam byste chtěl investovat či jakou míru zainteresování do projektu mohou zakladatelé očekávat.

Investování do startupu. Jde o specifickou investici do nápadu, projektu, mladého podniku, která má za úkol přinést investorovi několikanásobek původní investice. Investice se nejčastěji vyměňuje za podíl v majitelské struktuře společnosti v podobě jednotek či nižších desítek procent.

Investice potřebuje specialisty. Specialisty, kteří nestranně a objektivně určí, zda má zainvestování takového projektu smysl. S těmito specialisty vás spojíme, můžete s nimi zhodnotit vstupní podmínky a probrat svá očekávání.

V případě, že by vás zajímali další informace, neváhejte zkontaktovat předsedu na emailu zabrz@asociacestartupu.cz. Rádi odpovíme, uchováme Vaši maximální diskrétnost.

A co je spolupráci úplně nejlepší? Investor neplatí žádné členské ani vstupní poplatky. Přesto u nás najde investiční příležitosti do těch nejlepších startupů, které se nebáli odkrýt naplno své karty a ukázat nejen silné, ale i případné slabé stránky projektu. Je racionální důvod nespolupracovat?

Zkontaktujte nás formulářem​

Neprobírejte se stovkami nekvalitních nápadů, u nás dostanete výběr těch vhodných k zainvestování.

Zavoláme a odpovíme na vaše otázky, případně se setkáme osobně

Vstoupíte do asociace a nehradíte žádný příspěvek

Představíme pouze kvalifikované startupy

Kontaktujte nás

Odeslat